HAKKIMIZDA

1990 yılından bu güne kadar Yurt içi ve Yurt dışına hizmet götüren pano sistemlerinin öncülüğünü yapmış olan firmamız 2019 yılında kurumsallaşarak; “Han Pano” olarak çalışmalarına devam etmektedir. Han Pano olarak; komple çözüm ilkesini kendimize prensip edinerek ürün ve hizmet çeşitliliğimizi sürekli olarak büyütme hedefli olarak hizmet vermekteyiz. Hedeflerimiz doğrultusunda büyüme ve ilerleme ivmemizi hızlandırarak, gerek müşterilerimiz gerekse tedarikçilerimiz ile uzun soluklu ilişkiler tesis etmeye önem verdik. O sebebten müşterilerimizle süreklilik arz eden yüz yüze görüşmelerimizle, sürekli değişim gösteren sektör eğitimleri ve toplumun sosyo-ekonomik yapısını büyük bir titizlikle takip ederek yapılanmamızı bu paralellikte sürdürdük.

Sürekli gelişen müşteri portföyümüz ve genişleyen kadromuz ile taleplere daha rahat cevap verebilmek adına Han Pano olarak çağdaşlığı ve yaşadığı toprakların ticari mantığını bir arada barındırabilen, müşterisi ile eş zamanlı bilgi ve tecrübe paylaşımına önem veren yapısıyla oteller, fabrikalar, endüstriyel tesisler, müteahhitler, bölgesel satıcı firmalar başta olmak üzere tüm müşteri grupları tarafından tercih edilerek, satış potansiyelinin sağlamış olduğu tedarik gücü ile her zaman en iyi şartları elde ederek müşterilerimize sunmak adına sektöre yeni bir soluk getirdik. “Han Pano”; sürekli gelişme hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen gücünü ve kalitesini kanıtlamış bir firmadır. Sizlerle yolumuzun bir yerde kesişeceğine olan inancımız ile gelişme ve genişleme hedeflerimiz doğrultusunda adım adım ilerlemeye devam etmekteyiz. Şirket olarak yaptığımız tüm yatırımların ve imalatların Türkiye sanayisine katkı olduğunu bilerek çalışıyor ve yaptığımız işi sadece kendimiz ve müşterilerimiz için değil ülkemiz için de geliştiriyoruz.

Kalite’nin, şirketimize müşterilerimizin güven ve sadakatini sağlamayı ilke edindik. Bu anlamda çalıştığımız ve gelecekte çalışacağımız her müşterimize hizmet etmek bizim için onur ve gurur kaynağıdır.